Reference a zkušenosti zákazníků

Schukat electronic - distributor elektronických komponent je jednou z prvních firem z oblasti malých a středních podniků na světě, které implementovaly SAP HANA.
Jakožto velkoobchodní distributor musí zajistit prvotřídní služby a rychlou a spolehlivou dodávku. K zajištění konkurenceschopnosti musí Schukat electronic neustále optimalizovat své procesy.
"SAP HANA je zcela jistě vhodnou investicí pro menší a střední společnosti", říká ředitel Georg Schukat.
 
      
 
   
  Koehler Paper Group zaměstnává přes 1 800 kvalifikovaných pracovníků, kteří každoročně vyprodukují přes 500 000 tun speciálních papírů. Historie tradiční rodinné papírenské společnosti sahá až do roku 1807 a je protkaná řadou inovativních řešení. K udržení pozice na vysoce konkurenčním trhu je pro společnost zásadní schopnost dosahování rychlých rozhodnutí postavených na reálných informacích, například o cenách materiálových vstupů nebo směnných kurzech. Podívejte se, jak SAP HANA přináší okamžité výsledky a konkurenční výhodu německé společnosti Koehler Paper Group.

 
  
 
   
Charité je největší univerzitní nemocnicí v Evropě. Objem dat, které je třeba zpracovat denně narůstá, stejně tak jako množství strukturovaných dokumentů.
V současné době Charité využívá svou první aplikaci - všechna klinická data jsou uložena v SAP HANA - více než 900 milionů vstupů, které jsou vyhodnocovány on-line.
 

 
   
  Společnost AOK je leaderem v oblasti fondů povinného zdravotního pojištění. Každý rok spravuje více než 6 milionů nemocničních případů.
AOK chce analyzovat data o svých pacientech, procedurách, receptech i ostatní data týkající se pojištění, aby mohla dále zlepšovat péči o své klienty a nabízet další programy prevence nejrůznějších nemocí.

Získejte demo zdarma

Rychlá a správná rozhodnutí

prostřednictvím analýzy všech dat v reálném čase

+420 463 030 920