Reference a zkušenosti zákazníků

Schukat electronic - distributor elektronických komponent je jednou z prvních firem z oblasti malých a středních podniků na světě, které implementovaly SAP HANA.
Jakožto velkoobchodní distributor musí zajistit prvotřídní služby a rychlou a spolehlivou dodávku. K zajištění konkurenceschopnosti musí Schukat electronic neustále optimalizovat své procesy.
"SAP HANA je zcela jistě vhodnou investicí pro menší a střední společnosti", říká ředitel Georg Schukat.
 
      
 
   
  Společnost Bigpoint je leadrem v oblasti on-line her. Provozuje více než 600 on-line her. Hlavní příjem společnosti tvoří prodej virtuálních předmětů a dalších doplňků.
On-line hra Battlestar Galactica má více než 9  milionů registrovaných hráčů, kteří vyváří více než 5 000 událostí za vteřinu. Zkoumání a analýza těchto dat v jejich plné šíři byla dříve s využitím tradiční databázové technologie  nemožná především kvůli rozsáhlosti dat.
 
  
 
   
Charité je největší univerzitní nemocnicí v Evropě. Objem dat, které je třeba zpracovat denně narůstá, stejně tak jako množství strukturovaných dokumentů.
V současné době Charité využívá svou první aplikaci - všechna klinická data jsou uložena v SAP HANA - více než 900 milionů vstupů, které jsou vyhodnocovány on-line.
 

 
   
  Společnost AOK je leaderem v oblasti fondů povinného zdravotního pojištění. Každý rok spravuje více než 6 milionů nemocničních případů.
AOK chce analyzovat data o svých pacientech, procedurách, receptech i ostatní data týkající se pojištění, aby mohla dále zlepšovat péči o své klienty a nabízet další programy prevence nejrůznějších nemocí.

Získejte demo zdarma

Rychlá a správná rozhodnutí

prostřednictvím analýzy všech dat v reálném čase

+420 463 030 920