Menu

Reference

ABAmet, s.r.o.

Obor:Prodej kovového nábytku.
Velikost:8 zaměstnanců
Obrat:40 mil. Kč 


ABAmet, s.r.o. je společnost  dodávající kovový nábytek - skříně, regály, stoly a stoličky. Tým odborníků je schopný dodat kovový nábytek na zakázku. Dbají na kvalitu svých produktů za dostupné ceny. Výhodný poměr ceny a kvality a individuální přístup oceňují všichni jejich partneři a zákazníci.

Antares a.s.

Obor:

Výroba nábytku

Velikost:

92 zaměstnanců (2018)

Obrat:

316 mil. Kč (2018)

Antares a.s. patří mezi největší výrobce kancelářských židlí a křesel v České republice. V současnosti má skupina přes 270 zaměstnanců, pět výrobních závodů, prodejní týmy v sedmi zemích Evropy a její výrobky jsou exportovány do dalších třinácti zemí. Roční produkce přesahuje 1,3 mil. ks židlí a křesel při celkovém obratu 30 mil EUR.

ARKOV, spol. s r. o.

Obor:

Výroba a opravy hydraulických hadic, distribuce ložisek a hydraulických komponent

Velikost:

76 zaměstnanců (2019)

Obrat:

214 mil. Kč (2019)

Hlavní přínosy:

Sledování zakázek, optimalizace skladovách zásob.

Citace zákazníka:

"Naším cílem je maximálně vyhovět potřebám našich zákazníků. Díky informačnímu systému SAP Business One jsme schopni nabídnout individuální přístup, rychle reagovat na jejich požadavky a většinu zakázek expedovat během jediného dne. Proto nejvíce oceňujeme okamžitý přístup k přesným informacím, které systém poskytuje a možnosti integrace internetového obchodu se strojními součástmi a softwaru pro řízení zásob".  

Jiří Urban, jednatel společnosti ARKOV, spol. s r.o.

ARKOV působí na českém trhu od roku 1992. Portfolio nabídky společnosti dnes obsahuje nepřeberné množství sortimentu a služeb. ARKOV se zaměřuje na několik hlavních oblastí. První z nich jsou ložiska. ARKOV se ložisky a jejich příslušenstvím zabývá po celou dobu jeho existence. Za tuto dobu získal oficiální zastoupení renomovaných dodavatelů. Hydraulické, pneumatické systémy a komponenty tvoří další ucelenou produktovou skupinu, která je dnes nedílnou součástí nabídky. Pracovníci společnosti jsou připraveni navrhnout hydraulické nebo pneumatické řešení, dle Vašich požadavků. Oddělení pohonných systému a těsnění zahrnuje širokou škálu produktů těsnící a pohonné techniky. Spojovací materiál je dalším odvětvím, kterým se ARKOV v široké míře zabývá. A konečně, významnou součástí nabídky jsou služby. Ať už jde o projektování a výrobu strojních komponent dle požadavků zákazníka, opravy hydraulických zařízení, mobilní servis a údržbu. V oblastech servisu a údržby ARKOV úzce spolupracuje s SKF a PARKER. Servisní programy SKF a PARKER nabízejí zákazníkům unikátní možnosti zvyšování spolehlivosti, která přímo a velmi významně ovlivňuje efektivitu využívání technologických zařízení.

Display Me s.r.o.

Obor:

Velkoobchodní distribuce

Velikost:3 zaměstnanci (2019)

Display Me se specializuje na velkoobchodní distribuci značek Sonos, Skullcandy a Saucony. Prostřednictvím svých prodejních partnerů působí v několika zemích střední a východní Evropy.

Döllken CZ s.r.o.

Obor:

Výroba a prodej podlah a podlahových lišt

Velikost:

12 zaměstnanců (2019)

Obrat:

123 mil. Kč (2019)


Společnost Döllken CZ s.r.o. je oficiálním zastoupením společnosti Döllken Weimar GmbH, specializující se na prodej podlahových lišt, systémových napojení podlah a zdí a podlahových profilů z vysoce kvalitního plastu, popř. z kombinací dřevěných materiálů a plastů. Jejich zákazníky jsou velkoobchody, specializované prodejny, profesionální podlaháři, architekti, stavební firmy a průmyslové podniky.

Spolu se SAP Business One byl implementován i EDI komunikátor, který zákazníkovi umožňuje automatizovanou elektronickou výměnu dokladů se systémy obchodních partnerů. Společnost Döllken se dále rozhodla zefektivnit realizaci skladových operací pomocí čteček čárových kódů, které jsou řízeny aplikací Versino Mobilní skladník zajišťující on-line přenos dat mezi čtečkami a firemní databází SAP Business One. V neposlední řadě byla funkcionalita SAP Business One rozšířena také o add-on Versino VRIS Country Package, který používá většina našich zákazníků.

Systém společnost Döllken běží v zabezpečeném hostingovém prostředí v rámci naší služby Cloud One, jejíž provoz zajišťujeme společně s naším partnerem firmou ZUTOM.

EPO GEARMOT s.r.o.

Obor:

Výroba elektropohonů a převodovek

Velikost:21 zaměstnanců (2018)
Obrat:205 mil. Kč (2018)

EPO GEARMOT s.r.o. byla založena v roce 2012 a navazuje na 20-ti letou tradici své mateřské společnosti, firmy  ELEKTROPOHONY spol. s r.o., v dodávkách elektromotorů, převodovek a pohonových komponentů.

Realizujeme dodávky jak v provedení standardním, tak speciálním dle požadavků zákazníka.

Disponujeme kvalitním zázemím – rozloha výrobních a skladových prostor  550 m2 – a týmem pracovníků s odpovídajícím
vzděláním a dlouholetou praxí.

EPO MACHINERY s.r.o.

Obor:

Návrh a výroba elektro konstrukcí a strojních konstrukcí. Distributor robotů Universal Robots.

Velikost:22 zaměstnanců (2016)
Obrat:62 mil. Kč (2016)

Společnost se orientuje na komplexní služby v oblasti projekce, konstrukce a realizace složitých jednoúčelových strojů a testerů v automobilovém a elektrotechnickém průmyslu. Zabývá se vývojem, poradenstvím a kompletní výrobou. Veškerá zařízení jsou stavěná výhradně na zakázku.

Fjord Bohemia s.r.o.

Obor:

Distribuce čerstvých ryb

Velikost:

50 zaměstnanců (2019)

Obrat:

122 mil. Kč (2018)

Společnost Fjord Bohemia s.r.o. byla založena v roce 1999 jako malá firma. Její hlavní činností byla distribuce čerstvých ryb na český trh, zejména do restaurací, hotelů a přímým zákazníkům. Distribuce rybích produktů dnes vychází ze 14 států Evropy, přičemž 8 států je konečnou destinací, s průměrným objemem 350 tun každý týden. Společnost se rovněž zaměřuje na služby v oblasti logistiky, skladování, zpracování, balení, etiketování a v neposlední řadě také rozmrazování a mražení.


V rámci naší služby CloudOne proběhla implementace SAP Business One HANA včetně zajištění provozu formou hostingu. Součástí dodávky bylo řešení EDI komunikace s napojením na poskytovatele služby, firmu Editel, a integrace se stávajícím systémem řízení výroby a skladů NETTOControl.

IBI-International, spol. s r. o.

Obor:

Distributor léčiv, provozovatel lékárny

Velikost:

16 zaměstnanců

Obrat:

60 mil. Kč

Společnost IBI-International, spol. s r. o. je součástí skupiny IBI Group, která zajišťuje efektivní distribuci léčiv, doplňků stravy, prostředků zdravotnické techniky a provozování lékárenské činnosti. Široké spektrum přípravků nachází uplatnění v mnoha oblastech, mezi které patří např. ortopedie, imunologie, alergologie, kardiologie, chirurgie, ale i preventivní a reprodukční medicína. Posláním IBI-International je uspokojovat potřeby lékařů, lékárníků a pacientů a účinnými přípravky přispět k zefektivnění léčby a ke zkvalitnění života pacientů.

IBSA PHARMA s.r.o.

Obor:

Distributor léčiv

Velikost:

25 zaměstnanců

Obrat:

300 mil. Kč

Společnost IBSA PHARMA s.r.o. byla založena v roce 1995. V roce 2020 se stala součástí švýcarské skupiny IBSA Group, která se řadí mezi přední evropské farmaceutické výrobce. IBSA PHARMA s.r.o. zajišťuje kvalitní, moderní, dostupné a široce používané léčivé látky a terapeutická řešení. Do jejího širokého produktového portfolia patří především přípravky pro oblast traumatologie, imunologie, léčby neplodnosti, kožních onemocnění, sportovní medicíny a kosmetiky. Hlavním posláním společnosti je účinně přispívat k ochraně lidského zdraví.

Instelnet s.r.o.

Obor:

Instalace a servis telekomunikačních technologií

Velikost:20 zaměstnanců (2017)
Obrat:40 mil. Kč (2017)

Instelnet s.r.o. je společnost poskytující profesionální služby v oblasti instalací, systémové integrace, výstavby a servisu telekomunikačních technologií. Služby opírá o nekompromisní kvalitu, individuální přístup a schopnost vcítit se do potřeb zákazníka. I přes  poměrně krátkou historii se může pochlubit řadou významných referencí, které získala díky faktu, že práci zakládá na dlouhodobě budovaných vztazích, jak se zákazníky, tak s dodavateli a partnery, a díky tomu, že team tvoří zkušení odborníci.

KABEL TRADE PRAHA s.r.o.

Obor:

Distributor prvků pro výstavbu telekomunikačních a datových sítí

Velikost:25 zaměstnanců
Obrat:200 - 250 mil. Kč

Společnost KABEL TRADE PRAHA s.r.o. je významným dodavatelem prvků pro výstavbu telekomunikačních a datových sítí v České a Slovenské republice. Od svého založení v roce 1997 postupně rozšiřuje své působení ve všech oblastech telekomunikací a IT. Společnost nabízí nejen samotné komponenty pro telekomunikační a datové sítě, ale také komplexní systémová řešení. KABEL Trade Praha zajišťuje profesionální a kompletní služby spojené s dodávkou zboží, technickou podporu a poradenstvím. Cílem společnosti je nabízet kvalitní a inovativní řešení s důrazem na požadavky zákazníka a individuální přístup při řešení projektů zákazníka. Prioritou je spokojenost zákazníků s kvalitou poskytovaných služeb a dodávaných produktů a řešení.

Kluthe CR, s.r.o.

Obor:Vývoj a výroba chemických prostředků pro lakovací linky, obrábění kovů, antikorozní ochranu. Proplachy robotů, laková koagulace, odmašťování, obráběcí kapaliny, fosfátování před lakováním, odlakovací prostředky a další průmyslové aplikace.
Velikost:24 zaměstnanců
Obrat:15 mil. Kč (2022)


Společnost Kluthe GMBH, výrobce průmyslové chemie a specialista na povrchové úpravy, působí na evropském trhu již od roku 1950 a na tom českém pak od roku 2013. Vyvíjí a vyrábí chemické produkty a inovativní řešení v oblasti obrábění kovů, čištění a odmašťování, lakování a chemických předúprav. 

 

KOMA Vysoké Mýto s.r.o.

Obor:

Strojírenská výroba

Velikost:

30 zaměstnanců

Obrat:55 mil. Kč
Citace zákazníka:

„Se společností Versino jsme měli velmi dobré zkušenosti. Řešení SAP Business One implementovali velmi rychle v rámci jednoho roku.“ 

Jiří Šimek, jednatel a majitel firmy

KOMA Vysoké Mýto s.r.o. je strojírenská firma specializující se na výrobu přesných rotačních i kubických dílů na CNC obráběcích strojích a vačkových automatech včetně dokončovacích operací (broušení, válcování závitu, frézování ozubení apod.). Sortiment vyráběných dílů je velice široký, od jednoduchých čepů až po složité díly s vysokým stupněm přesnosti. Firma rovněž provádí i montáže menších podskupin a celků, v souladu s technologickými postupy je externě zajišťováno tepelné zpracování, povrchové úpravy i jiné speciální technologie.

KONCEPT EKOTECH s.r.o.

Obor:

Dodávky zdravotně technických instalací a technologií na úpravu vody

Velikost:

16 zaměstnanců (2019)
16 uživatelů (2019)

Obrat:

28 mil. Kč (2019)

Citace zákazníka:

“Nasazení SAP Business One přineslo naší firmě především zvýšení efektivity vlastní činnosti, zkvalitnění informační podpory řídících a kontrolních procesů a položilo dobrý základ pro náš další rozvoj do budoucna.

Na SAP Business One oceňujeme jeho schopnost poskytovat všem našim zaměstnancům prostřednictvím jednoho plně integrovaného rozhraní neustále aktuální a vzájemně provázaná data o naší činnosti.”

Ing. Zdeněk Petrů, jednatel společnosti KONCEPT EKOTECH s.r.o.

Společnost KONCEPT EKOTECH s.r.o. působí na českém a slovenském trhu od roku 1991 - v Praze a Bratislavě zaměstnává 16 zaměstnanců. Od svého založení se zaměřuje na oblast hospodaření s vodou v sanitárních a průmyslových instalacích. Neorientuje se na prodej samostatných výrobků, ale nabízí ucelená řešení včetně konzultací a servisu. Své úspěšné podnikání postavila firma na kvalitě, individuálním přístupu k zákazníkům a inovaci. Tím, že projekt sleduje od jeho začátku až po realizaci, pomáhá konečnému zákazníkovi (uživateli, investorovi) se zajištěním kvality a bezproblémového provozu. Projektoví manažeři a specialisté - na základě svých dlouholetých zkušeností a odborných znalostí v oblasti technického zabezpečení budov - společně se zákazníkem definují jeho potřeby i v širších souvislostech. Vysvětlí přínosy jednotlivých řešení a tam, kde to má význam, spočítají i finanční úspory. Rozvoj společnosti je úzce spjat s rozšiřováním portfolia nabízených produktů a služeb. Příkladem jsou bezpečnostní sprchy pro první pomoc oplachem vodou. Společnost KONCEPT EKOTECH s.r.o. nabízela toto řešení v České republice jako první a dnes zastupuje silné světové značky.

Kozák Svitavy, s.r.o.

Obor:Specializovaný velkoobchod a provoz galvanovny.
Velikost:32 zaměstnanců (2017)
Obrat:88 mil. Kč (2017)

Kozák Svitavy, s.r.o. je dynamickou firmou zabývající se dovozem a velkoobchodem průmyslového zboží, domácích potřeb, dárkového zboží a svíček. Zboží dodává do kamenných obchodů a obchodních řetězců. Na trhu působí od roku 2001. Firma Kozák Svitavy s.r.o. je ryze českou firmou bez zahraničního kapitálu. Mezi její další činnosti patří galvanické povrchové úpravy, které provádí ve vlastní galvanovně.

MPL TRADING, spol. s r.o.

Obor:

Prodej stavebního materiálu pro oblast suché výstavby

Velikost:136 zaměstnanců (2017)
Obrat:992 mil. Kč (2017)

Společnost MPL TRADING, spol. s r.o. byla založena v roce 1993 ve Zlíně. Stěžejním materiálem byly v té době závěsné stropní podhledy firmy AMF. Během let zahájila spolupráci s mnoha dalšími tuzemskými i zahraničními obchodními partnery, díky kterým garantuje kvalitu, ekologickou nezávadnost a certifikaci výrobků. V současné době provozuje MPL TRADING, spol. s r.o. 10 středisek po celé České republice, dceřinou společnost MPL KAUF, spol. s r.o. v Ostravě a 20 středisek na území Slovenska. Mezi zákazníky se řadí realizační firmy i koncoví zákazníci. Pro uspokojení potřeb zákazníků jsou k dispozici v jednotlivých regionech pravidelně školení zaměstnanci, kteří jsou připraveni poskytnout každému kvalitní servis včetně poradenství a informací o novinkách a trendech v této oblasti. Protože spokojenost zákazníka je pro společnost na prvním místě, zakládá si na individuálním přístupu a zkvalitňování poskytovaných služeb.

Nakhodka Seafood s.r.o.

Obor:

Obchod s mraženými rybími produkty - evropská pobočka firmy PJSC NBAMR

Velikost:5 zaměstnanců (2018)
5 uživatelů systému (2018)
Obrat:770 mil. Kč (2018)
Proč jsme si vybrali SAP:

Flexibilní řešení podporující mezinárodní obchod  s minimální počáteční investicí a nízkými provozními náklady.

Hlavní přínosy:
  • Kontrola dodávek a smluvních závazků vůči odběratelům
  • Evidence šarží a dalších specifických parametrů
  • Evidence povinných dokumentů a certifikátů
  • Automatizace postupů
  • On-line přístup k informacím odkudkoliv
Citace zákazníka:

Zavedením SAP Business One OnDemand jsme získali plnohodnotný ERP systém, který je možné přizpůsobit našim potřebám. Místo komplikovaných tabulek máme teď jedinou aplikaci, která všem poskytuje správná data. Díky mobilní aplikaci pro iPad mám kdykoliv k dispozici informace, které potřebuji bez ohledu na to, kde se právě nacházím”.

Mikhail Darkin, obchodní ředitel ve společnosti Nakhodka Seafood s.r.o.

Nakhodka Seafood s.r.o. je velkoobchodní dodavatel mražených ryb, spolupracující s podniky na zpracování čerstvých a kvalitních výrobků. Firma je založena na úspěších a bohatých zkušenostech mateřské výrobní společnosti v Rusku - NBAMR, která je také jedním z hlavních dodavatelů. Ročně společnost dodává svým zákazníkům desítky tisíc tun, přičemž hlavním produktem je Aljašská Treska.

Nordic Telecom s.r.o.

Obor:Poskytování služeb v oblasti telekomunikací
Velikost:70 zaměstnanců
Obrat:150 mil. Kč

Nordic Telecom je telekomunikačním operátorem s vlastními sítěmi v pásmech 3,7 GHz a 420 MHz a napříč skupinou obsluhuje více než sto tisíc zákazníků. V aukci pásma 3,7 GHz získal jako jediný účastník dva bloky spektra. Na nich staví a jako první spustil moderní 5G síť, která nabízí kvalitní pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem. V budoucnu tato síť umožní i superrychlé 5G datové mobilní přenosy. V pásmu 420 MHz vybudoval vlastní LTE síť. Prostřednictvím partnerských sítí GSM společností T-Mobile a O2 funguje Nordic Telecom také jako plnohodnotný virtuální mobilní operátor s nabídkou mobilních hlasových a datových služeb. Přes přístupovou síť společnosti CETIN nabízí pevné připojení k internetu xDSL.

Odborná myčková, a.s.

Obor:Gastronomická technika

Servis gastronomické techniky.

P.M.H. Design s.r.o.

Obor:Výroba a prodej sanitárních příček a velkoobchod s koupelnovými radiátory, elektrickými sušáky a dalším podobným sortimentem.
Proč jsme si vybrali SAP:ERP systém SAP Business One je používán pro vedení účetnictví, řízení obchodu a evidenci obchodních aktivit, evidenci skladů. Plánování a řízení výroby je řešeno zakázkovým modulem Versino Production Factory TM.  Důležitým přínosem systému SAP Business One HANA je reporting založený na vždy aktuálních datech shromážděných ze všech oddělení společnosti. Neméně důležitou součástí řešení je pak modul Evidence odeslaných zásilek a pošty s integrací na Balíkobot. Celý systém běží na platformě Cloud One, která poskytuje hostingové služby uživatelům SAP Business One.
Hlavní přínosy:Hlavními přínosy nasazeného řešení je sjednocení agend účetnictví a finanční kontroly a zároveň příprava na expanzi do zahraničí. Versino Production FactoryTM je pak velkým pomocníkem při plánování výroby.
Citace zákazníka:

„Nasazením SAP Business One jsme dosáhli výrazného zvýšení efektivity zpracování obchodních a výrobních zakázek.“

Naděžda Perníková, jednatelka společnosti


Společnost P.M.H. Design s.r.o. z Českého Krumlova je výrobní a obchodní společnost, která byla založena v roce 1991 a v současnosti má pobočky také na Slovensku a v Rakousku.

Primoco UAV SE

Obor:Výroba
Velikost:24 zaměstnanců (2021)
Obrat:155 mil. Kč (2021)

Primoco UAV SE vyrábí středně velké, plně autonomní bezpilotní letadlo (UAV) a poskytuje související služby. Primoco UAV One 150: vzletová hmotnost 150 kg, výdrž 15 hours, rychlost 100-150 km/h, užitečné zatížení 30 kg. Soulad s normou STANAG 4703, pravidly EASA SORA, ITAR free.

Akcie společnosti Primoco UAV SE se obchodují na pražské burze.

Proofest International s.r.o.

Obor:Technické inspekce, školení, engineering, řízení stavebních projektů
Velikost:12 zaměstnanců (2020)
Obrat:50 mil. Kč (2020)
Citace zákazníka:

"SAP Business One nám pomáhá významně zefektivnit naše procesy a dává dobré předpoklady pro další růst. Společnost Versino CZ celé řešení dobře přizpůsobila našim potřebám a provedla nás procesem implementace velmi odborně."

Vladimír Bedřich, jednatel

Společnost Proofest International s.r.o. je česká firma, která poskytuje služby v oborech technických inspekcí, školení, projekt managementu, vývoje, inženýringu a dodávek jednoúčelových zařízení a strojních výrobků na zakázku. Proofest International s.r.o. také poskytuje služby v řízení stavebních projektů ve všech fázích realizace.

Putsch Stord s.r.o.

Obor:Výroba, montáž a servis strojů a zařízení ve strojírenském průmyslu.
Velikost:4 zaměstnanci (2020)
Obrat:100 mil. Kč (2020)
Citace zákazníka:

„SAP Business One nám pomáhá lépe řídit a vyhodnocovat výrobní zakázky včetně nákupu materiálu a subdodávek.“

Zbyněk Vokoun, výkonný ředitelPutsch Stord s.r.o. je od května 2013 součástí skupiny Putsch®. Prvořadým úkolem společnosti je výroba dvoušnekových lisů pro firmu Stord International AS, Bergen, Norsko. Dodávají náhradní díly, montují a servisují stroje přímo u zákazníka. Repasují použité stroje a provádí jejich generální opravy. Putsch Stord s.r.o. dodává díly a montážní sestavy pro offshore - těžařský průmysl. 

SilentLab s.r.o.

Obor:Poradenství v oblasti akustiky a snižování hluku v interiérech i exteriérech. Návrhy akustických řešení včetně měření.
Velikost:60 zaměstnanců
Obrat:60 mil. Kč


SilentLab s.r.o. navrhuje komplexní akustiku na klíč. Dokáží připravit i zcela atypické řešení na míru. SilentLab s.r.o. přitom dbá nejen na maximální funkčnost, ale i na design svých produktů.

TAPEX EU s.r.o.

Obor:Výroba obalového materiálu
Velikost:65 zaměstnanců (2018)
Obrat:446 mil. Kč (2018)

Společnost TAPEX EU s.r.o. byla založena v roce 2003 s úmyslem poskytnout co nejširší nabídku obalového materiálu, v současné době působí nejen v České republice, ale i na evropských trzích.

Cílem společnosti je profesionální přístup a orientace na skutečné potřeby zákazníků. Důraz je kladen na snižování výrobních nákladů díky revizi stávajícího způsobu balení nebo vývoji nového způsobu balení přímo na míru (návrh, vývoj, grafika, výroba).

TEKMA spol. s r.o.

Obor:Dodavatel dřevoobráběcích strojů, technologií a řešení pro dřevařský a nábytkářský průmysl a pro firmy obrábějící plasty, hliník a jiné kompozitní materiály.
Proč jsme si vybrali SAP:Hlavním důvodem k pořízení nového informačního systému byla roztříštěnost jednotlivých agend řízení společnosti. Důraz byl kladen na sjednocení, zpřehlednění a vyladění procesů ve společnosti. Tato potřeba se týkala všech oddělení od nákupu přes prodej a účetnictví po expedici a servisní středisko. Původně používané systémy byly zastaralé a pro řízení společnosti již nevyhovující. 
Citace zákazníka:

„SAP Business One nám pomohl sloučit všechny klíčové procesy do jednoho prostředí. Nyní se můžeme plně soustředit na zlepšování služeb našim zákazníkům.“

Dušan Gaľa, projektový manažer

Společnost TEKMA zajišťuje v České a Slovenské republice prodej obráběcích strojů, technologií a řešení pro dřevařský a nábytkářský průmysl a pro firmy obrábějící plasty, hliník, thermoforming a jiné kompozitní materiály. K prodávaným strojům nabízí společnost také kompletní sortiment originálních náhradních dílů a příslušenství a poskytuje záruční i pozáruční servis. Společnost působí na trhu již od roku 2003 a je výhradním zástupcem firem Biesse S.p.A, Costa Levigatrici, Greda a Cefla Finishing pro Českou a Slovenkou republiku.

Thein Services s.r.o.

Obor:Výroba, servis a služby
Velikost:20 zaměstnanců 

Skupina Thein buduje portfolio ze strojírenských společností, které se vzájemně doplňují a vytváří tak bezkonkurenční škálovatelnost projektů a služeb v průmyslovém prostředí. Podstatná část jejich portfolia je zaměřena na železniční průmysl a zahrnuje komplexní služby od pronájmu lokomotiv až po zakázkovou výrobu a opravu jejich komponentů. V rámci strojírenské výroby dodávají i strojní součásti pro široké spektrum dalších cílových zákazníků, jako jsou brousící zařízení, výrobní linky, elektrické pohony apod. 

Topforsport s.r.o.

Obor:Prodej sportovního zboží.
Velikost:25 zaměstnanců (2018)
Obrat:262 mil. Kč (2016)
Hlavní přínosy:Zákazník od začátku provozu nového systému oceňuje vysokou míru automatizace účetních transakcí, která snižuje čas nutný pro zpracování obchodních zakázek a minimalizuje chybovost. Kvůli zahraničním aktivitám je pak důležitým přínosem také systémová podpora pobočkového členění.

Obchodní společnost Topforsport vznikla v roce 2010 s cílem nabízet kvalitní sportovní oblečení a doplňky světových značek. Společnost se soustředí na zboží pro běh, fotbal, fitness a sportovní módu pro aktivní mladé lidi. Své zboží nabízí zákazníkům prostřednictvím několika e-shopů ve více zemích Evropy a provozuje také dvě kamenné prodejny v Praze.

Implementován byl systém SAP Business One ve verzi pro SAP HANA pro 40 uživatelů. Standardní funkcionalita byla řozšířena o doplňkové řešení pro maloobchod a distribuci - Versino Retail Factory a Versino Distribution Factory. Celý systém běží ve službě Cloud One jako SaaS.

USSPA, s.r.o.

Obor:

Výroba masážních bazénů a příslušenství

Velikost:

72 zaměstnanci (2017)

Obrat:

155 mil. Kč (2018)

Hlavní přínosy:

Zpřesněné sledování jednotlivých výrobních operací a materiálových toků s dopadem na optimalizaci skladových zásob.

Citace zákazníka:

"Nasazením SAP Business One v naší společnosti jsme dosáhli výrazného zvýšení efektivity zpracování obchodních zakázek a jejich zpracování ve výrobě. Ve výrobě se nám podařilo zefektivnit a zpřesnit sledování jednotlivých operací a materiálových toků s dopadem na optimalizaci skladových zásob. Díky systémové podpoře plánování nákupu se také zjednodušil a zpřesnil celý proces nákupu materiálu a polotovarů".

Jan Kadlec, výkonný ředitel

Společnost USSPA má rodinný základ a její vedení se předává z generace na generaci, z otce na dceru. Hodnoty, na kterých trvá, se proto nemění. Je ryze českým výrobcem vířivek a průkopníkem hydroterapie. Kvalita a špičkový servis jsou pro společnost základní veličinou. Stačí jedna návštěva a zákazník pozná, že od slov k činům nemá USSPA daleko.

VERTI s.r.o.

Obor:Prodej a instalace - skleněné příčky, atypické příčky, mobilní stěny, vestavby do hal, akustická řešení.
Velikost:35 zaměstnanců
Obrat:125 mil. Kč


Je přední český výrobce skleněných interiérových příček. V portfoliu společnosti najdete nejen skleněné příčky s kovovým i dřevěným profilem a také bezpečnostní i protipožární příčky, variabilní mobilní stěny a vestavby do hal. VERTI s.r.o. působí na trhu od roku 2015.

Demo zdarma

Otestujte ZDARMA SAP Business One HANA

získejte demo zdarma
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.